اصول مزیتی رایان‌مارت

تحویل سریع

در دوره ای زمان قرار گرفته ایم که زمان و ثانیه ها نقش مهمی را ایفا می کنند و تمامی انسان ها در تلاش هستند که کار ها و اهداف خود را در کوتاه ترین زمان ممکن داشته باشند پس بر آن شدیم که ما نیز این را در فروشگاه خود به کار گرفته تا محصولات و کالاهایی که مشتریان خریداری نموده اند در زمانی کوتاه در کنار خود ببینند
فروشگاه رایان‌مارت با شرایط ارسال سریع بی شک تداعی طعم شیرین یک خرید واقعی را برای شما به همراه می آورد.در حال حاضر تحویل سریع سفارشات در تمامی نقاط کشور فعال شده است.
تحویل سریع به گونه ای می باشد که مشتری گرامی در هنگام خرید با انتخاب کردن پست پیشتاز سفارش خود را هر کجا که باشد در 48 الی 72 ساعت بعد درب منزل تحویل میگیرد.
تحویل سریع سفارشات در استان گیلان نیز در همان روز سفارش از ساعات 11:00 الی 18:00 مقدور می باشد.

پشتیبانی فروش

گروه رایان‌مارت برای مشتریانی که از فروشگاه خرید انجام داده اند که در آن خرید نیاز به توضیح و اطلاعاتی دارند که در وب سایت موجود نبوده،می توانند در ساعات کاری 10 الی 20 با شماره تماس شرکت ارتباط برقرار کرده و مشکل خود را با کارشناسان بخش پشتیبانی فروش در میان گذاشته تا بر حل مشکل برآیند،و راهنمایی های لازم در زمینه های مختلف از جمله پیگیری سفارشات،شرایط بازگشت و… را به شما ارائه دهند.
رایان‌مارت با داشتن پرسنلی مجرب تمام سعی خود را بر آن داشته تا بتواند مشتریان گرامی خود را در اکثر اوقات همراهی کند،به گونه ای که در صورت داشتن سوال،مسئولین پشتیبانی به سرعت اطلاعات کاملی در مورد آن به شما ارائه می دهند.

تضمین اصالت کالا

رایان‌مارت اصالت تمامی محصولات خود را تضمین و همه ی آن ها را با گارانتی معتبر ارائه می دهد و دلیل این امر این می باشد که رایان‌مارت تنها با شرکت ها و برندهای معتبر همکاری می کند.
با اطمینان کامل رایان‌مارت به مشتریان خود این ضمانت را می دهد که با شرکت هایی که دارای شرایط لازم برای واردات نیستند تحت هیچ شرایطی همکاری نمی کند و محصولاتی از این قبیل نیز به دست مشتریان خود نمی رساند.

تضمین بهترین قیمت

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در رایان‌مارت با اصالت، بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان(تمامی صفات و ویژگی ها) و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را حداکثر تا پایان همان روز یا نهایت یک روز پس از ثبت سفارش برای ما ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.(توجه:با توجه به شرایط کنونی وضعیت ارز و چند نرخی شدن کالاها مقداری بررسی تضمین بهترین قیمت پس از خرید دشوار شده لذا پیش از خرید حتما خودتان بررسی و مقایسه قیمتی را به طور کامل انجام دهید) .